dekoras

 Be galo mylime kūrybą, todėl džiaugiamės, jog galime tapti tokių ypatingų akimirkų dalimi! Mūsų kuriamo dekoro užduotis atspindėti jus ir jūsų istoriją, pomėgius, mėgstamas spalvas ir kitas detales, kurios sukuria savitą ir personalizuotą šventę.

kaina

Viskas prasideda nuo šventės vizijos aptarimo - tuomet paskaičiuojama preliminari sąmata su visais jūsų vizijai išpildyti reikalingais rekvizitais. Minimali dekoro kaina - 800 Eur

Dekoro stilius

Esu universali dekoratorė, todėl pamatysite daug skirtingų stiliaus dekorų, ryškūs, modernūs ir klasikiniai, tačiau juos visus sieja idėja - atspindėti JUS!

Procesas

Išsiaiškiname jūsų norus ir lūkesčius, susipažįstame su bendra tematika. Toliau yra paruošiama išsami dekoro vizija, joje rasite spalvinę gamą, pagrindinius akcentus ir pavyzdžius, kaip preliminariai atrodys jūsų dekoras. Drauge aptariame viziją ir ją pasitvirtiname - ties čia jūsų indėlis į dekoro planavimą baigtas, visu kitu pasirūpina mano komanda.

POŽIŪRIS

Reikia kabančių sietynų nuo lubų – bus. Norisi šventės vietą paversti mišku – tikrai padarysime. Reikia rožinio kilimo – rasim. Vestuvėse nėra neįveikiamų projektų, visas dekoro grožis prasideda nuo unikalių ir netradicinių idėjų, kurios iš pradžių, rodos, neįgyvendinamos.